Najdłuższa kanapa na świecie

Maj 6, 2009

22 kwietnia 2009 w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji mody Ewy Minge – Black&White Obsession Luxury Show.

Livingroom by Mebelplast przygotował na tę okazję dwie mega sofy, których łączna długość wyniosła 140 m.

Do wyprodukowania sof producent, Firma Mebelplast, zużyła 362 metry bieżące skóry ekologicznej, ponad 23 kilometry nici oraz 473 metry ułożonych kolejno po sobie sprężyn falistych.

Mebelplast zgłosi swoją sofę do Księgi Rekordów Guinessa. – zapowiada Prezes Mebelplast Marek Kołakowski. – Najdłuższa na świecie sofa to znakomity pokaz możliwości technicznych i ogromnego potencjału kreatywności firmy, o których na co dzień mogą przekonać się nasi Klienci.

Po piętnastu latach prac przy odnowie Arkad jako pierwsza na Salony weszła Ewa Minge, organizując show, którego motywem przewodnim była czarno-biała kolorystyka.

“Black&white style” był nieodzownym elementem – począwszy od kolekcji, poprzez aranżacje, kończąc na samych gościach. Jedna z trzech części kolekcji Black&White Obsession miała swoją premierę podczas tegorocznego Paryskiego Tygodnia Mody na pokazach kategorii Haute Couture, najbardziej prestiżowego wydarzenia w branży modowej.

www.wood-furniture.biz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: